مرزبانی خدمت دوست داشتنی؛ گفتگو با مرزبان مسافر رضا
دوشنبه 14 خرداد 1397 ساعت 13:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر توحید شکیبائی | ( نظرات )

باید ماند و خدمت نمود تا آموزش ها کامل شوند و در ورزش هم باید فعالیت نمود.

لطفاً خودتان را به روش کنگره 60 معرفی نماید.

سلام دوستان، مسافر رضا یک مسافر

با بیش از 20 سال تخریب وارد کنگره شدم، آنتی ایکس تریاک، به روش dst و با داروی درمان ot مدت سفر اول 13 ماه با راهنمای آقای نادر فراهانی و ورزش تیر و کمان و در حال حاضر 4 سال است که آزاد و رها هستم.

شرایط شما خاص است و یک الگو هستید برای کسانی که کم توان شنوایی و ناشنوا هستند. چطور به کنگره آمدید و چگونه درمان شدید؟

برای ما سخت است که در کنگره وارد شویم و به درمان بپردازیم چون اگر کسی باشد که آرام سخن بگوید متوجه میشویم و در کل چون شرایط خاصی داریم از همه آموزشهای کنگره نمی توانیم به طور کامل استفاده کنیم و راهنمای بنده بسیار زحمت کشیدند تا من آموزش ها را درک کنم و به درمان برسم. کم شنوایان باید بیایند و من را ببیند و متوجه بشوند که میشود درمان شد و این حال خوب را تجربه کنند. باید حرف راهنمای را گوش نمایند، از همه آبمیوه های کنگره استفاده نمودم مثل ورزش و گوش به فرمان راهنما بودم. شربت را راس ساعت خوردم و به مقدار دقیق شربت را خوردم تا درمان شدم. بخش عمده بیماری ناشنواها روحی و روانی است و مشکل ارتباط و تعامل داریم. مشکلات زیادی داریم چون توان تعامل خوبی نداریم و سخنان کمک راهنما را فقط اگر آرام سخن بگوید متوجه میشوم و سی دی ها را هم نمی توانیم گوش کنیم و فقط در صورت اینکه بصورت نوشتار باشد میتوانم استفاده کنیم ولی با خدمت کردن و در جمع بودن میتوان تا حدود زیادی حل نمود. در مراحل سفر هم ارتباط خوبی با راهنمایم برقرار نمودم و ایشان همیشه به من امید زیادی میدادند. سفر اول خوبی داشتم و از خودم راضی هستم و از راهنمایم بسیار تشکر میکنم. بعضی ها فکر میکنند که بعد از رهایی باید بروند و کار کنند ولی من اینگونه فکر میکنم که باید ماند و خدمت نمود تا آموزش ها کامل شوند و در ورزش هم باید فعالیت نمود.

احساس میکنم که شما خدمتگزار بودن را دوست دارید، تمام خدمت های که در کنگره انجام دادید را بفرمایید.

دبیر لژیون بودم و سپس مسئول دریافت و پخش سی دی لژیون بودم. در وبلاگ هم خدمت نمودم و همچنین در حال حاضر مرزبان پارک طالقانی هستم و در ضمن عضو تیم واتر پلو کنگره 60 هم هستم.

لطفاً کوتاه پاسخ دهید.

آقای مهندس: انسانی بزرگ، بسیار زحمت کش و دوست داشتنی

کتاب 60 درجه: سرگذشت درمان آقای مهندس

پارک طالقانی: انرژی مثبت و مفید برای سلامتی

راهنمای: پدر و بزرگتر بسیار دانا

مرزبانی پارک طالقانی: مرزبانی در پارک طالقانی را بسیار دوست داشتم و بسیار خوشحالم که این افتخار نصیبم شد. خیلی دوست دارم که هم کمکی کرده باشم و بتوان باز پرداخت بدهی ام را پرداخت نمایم. خدمت برای این است که ما آموزش را بصورت کامل دریافت نمایم.

سخن آخر:

یکبار در امتحان کمک راهنمای شرکت نمودم و خیلی دوست داشتم که بتوانم به نا شنوایان مانند خودم کمک کنم ولی متاسفانه چون نمی توانم سی دی ها را گوش دهم و نتوانستم نمره قبولی را دریافت کنم. امیدوارم که تلاش بیشتری نمایم و کمک به مصرف کنندگان ناشنوا انجام دهم. از آقای مهندس، استاد امین و خانواده گرامی آقای مهندس تشکر و قدر دانی میکنم و از راهنمای گرامی خوبم آقای نادر فراهانی که زحمات زیادی برای رهایی من کشیدند هم تشکر میکنم و بدون کمک ایشان و برادر بزرگوارم آقا پیمان نمی توانستم به درمان و رهایی برسم.

از مسافر گرامی آقای پیمان که کمک زیادی برای انجام این گفتگو داشتند، کمال تشکر را داریم.

عکس: مسافر حمید

تهیه گفتگو و تنظیم: مسافر توحید شکیبائی


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرامید91 پنجشنبه 7 تیر 1397 23:50
سلام من بنده مسافرامیدهستم اول اقای رضاجامه باف واردعضویت مرزبان پارک طالقانی تبریگ بگوییم چون چندسال اولین بارمرزبان ناشنوایان پارک طالقانی خدمت کردن همه افتخارمیکنم التبه اقای جامه باف مشکل روحی وروانی نیست موضوع مشکلات ناشنوایان برای ارتباط شنوابرقرارداردبازبان دست ولبخوانی ارام صحبت میکندمتوجه میشه هم مرزبان ناشنوایان اقای رضاجامه باف خدمت کردن عمل روش راه درستکاری عشق ومحبت وایمان برای پارک طالقانی جامعه تمامی انسانی خدمت کردن خداوندخیرت بده باتشکرفراوان
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic