اهمیت شرکت در مسابقات؛گفتگو با عضو شورای ورزشی مسافرآقای حسینی
سه شنبه 8 خرداد 1397 ساعت 14:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر توحید شکیبائی | ( نظرات )
به نام آفرینده بی همتا

ما مدیون ماه رمضان هستیم و ماه رمضان لذت خاصی دارد و شاید برای کسانی که اولین ماه رمضان در کنگره شان باشد و کلا ماه رمضان در کنگره حال و هوای دیگری دارد. عشق دیگری است و محبت تازه ای جاری میشود. در کنار هم مینشینیم و با هم همرنگ و هم غذا میشویم. ماه رمضان سوای سود های که برای جسم ما دارد که مواد سمی، اضافه بدن را از بین میبرد و باعث تزکیه و پالایش ما میشود.


ضمن خدا قوت به شما، لطفاً خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان، حسین هستم مسافر

آنتی ایکس مصرفی شیشه و شیره، روش درمان dst و داروی درمان شربت ot سفر اول یکسال، راهنما آقای رضا فراهانی و رشته ورزشی والیبال و شنا، رهایی 7 سال و 11 ماه و در ادامه سفر درمان سیگار داشتم که 10 ماه طول کشید. به راهنمای آقای حنفی و در حال حاضر 4 سال و 8 ماه است که آزاد و رها هستم.

چرا علاوه بر خدمت کمک راهنمایی، در پارک طالقانی هم خدمتگزار هستید؟

ابتدا خدا را شاکرم که محیطی فراهم شده است که بتوانیم ، بیاییم ورزش کنیم و با خانواده مان در یک جای امن ورزش کنیم و لذت ببریم. همین چیز که آقای مهندس گفته اند که : همین که ما به پارک می آییم برنده هستیم. صبح جمعه را قبلا همیشه خواب بودیم و الان از اول وقت به پارک می آییم و ورزش می کنیم. برای خدمت هم باید از پیش کسوتان تشکر و قدردانی کنیم که این فضا را آماده کرده اند تا بتوانیم ورزش و خدمت کنیم. خدمت میکنیم که حالمان خوب بشود و امیدوارم که بتوانیم خدمتگزار خوبی باشیم.

آیا درمان سیگار بر روی درمان و ورزش اثر مثبت دارد؟

وقتی درمان اعتیاد تکمیل میشود که سیگار را درمان کرده باشید. قبل از اینکه آقای مهندس سیگار خودشان را درمان کنند در پارک فضای دیگری بود و اکثراً در کنار زمین ورزشی سیگار میکشیدند! دور همه زمین های بازی فیلتر سیگار بود. صورت خوشی نداشت و ویترین خوبی برای کنگره 60 نبود ولی خدا را شکر که با شروع درمان آقای مهندس این مورد در کنگره رفع شد و خیلی زیبا شد و واقعاً تاثیر خیلی خوبی دارد و لذت بیشتر شده است و انرژی بیشتر شده است. البته برای من هم ورزش یکی از دلایلی بود که به فکر درمان سیگار باشم. در استخر و شنا بروی نفس من تاثیر سوء گذاشته بود و به فکر درمان افتادم و خدا را شکر که این روش به دست آقای مهندس کشف شد تا یک قدم بیشتر به لذت بهتر و حال خوش برسیم.

آیا ورزش نمودن در پارک طالقانی بر روی کیفیت سفر تاثیر دارد؟

بله، آقای مهندس همیشه تاکید دارند که ورزش مکمل درمان است. روش کنگره 60 هم روش الگویی است و تفاوت کسانی که در طی سفر به پارک طالقانی می آیند و کسانی که نمی آیند، کاملاً گویا است. جا بجای انرژی و چیزهای که باعث بازسازی سیستم ایکس میشود. باعث میشود که سفر با کیفیت تری داشته باشیم.

در مورد مسابقات جام سردار در رشته والیبال توضیحاتی را بفرمایید.

جام سردار، جامی است که بین تمام نمایندگی های کنگره 60 برگزار میشود. به فرمایش آقای مهندس از تمام کشور میتوان در این مسابقات شرکت کنند. نزدیک 50 تیم فوتبال و 50 تیم والیبال داریم و از نمایندگی های سراسر کشور حضور دارند. در حال برگزاری مسابقات به خوبی هستیم. امیدوارم بتوانیم که مراسم خوبی را برگزار کنیم.

 ورزش نمودن همسفران چه تاثیراتی دارد؟

آقای مهندس در سخنان در مورد ورزش نمودند که ما ورزش قهرمانی انجام نمی دهیم و ورزش میکنیم که حال ما خوب، تن سالم داشته باشیم، سیستم های بدن مان بازسازی شود. مسافر و همسفر باید در کنار هم به ورزش بپردازند و ورزش و تحرک برای همه ضروری و مهم است. خدا را شکر که دید وسیع آقای مهندس را داریم که ما بتوانیم با همسفران مان ورزش کنیم. تاثیر ورزش همسفران بسیار زیاد و مهم است. وقتی تن آدم سالم باشد، تفکرات آدم سالم است و وقتی تفکر سالم بود میتوان تصمیم های بهتری را بگیرید. نقش همسفر خیلی مهم است و اینکه بنده اینجا ورزش کنم و همسفر م در خانه باشد به مشکل خواهیم خورد، ولی در ورزش هر دو به تکامل بهتری میرسیم. همسفران محترم هم مانند مسافران رشته های ورزشی مختلفی دارند و مسابقات جام سردار و عقاب طلائی هم دارند. به نظر من خیلی تاثیر دارد و همه مسافران با همسفران بهتر است به پارک بیایند و از این هوای خوب و عالی استفاده کنند.

در ماه مبارک رمضان قرار داریم، نظرتان را راجع این ماه بزرگ چیست؟

همه ما کنگره ای ها مدیون ماه رمضان هستیم. اگر ماه رمضان نبود، اگر ماه رمضان به آن شیوه شروع نمیکردند روزه گرفتن را معلوم نبود چه اتفاقی برای ما می افتاد؟! چقدر از ما طلاق گرفته بودیم و چقدر بچه های ما فرزندان طلاق بودند و این زندگی را نداشتیم. شاید هم در این دنیا نبودیم و در یک بعد دیگر بودیم. ما مدیون ماه رمضان هستیم و این ماه رمضان لذت خاصی دارد و شاید برای کسانی که اولین ماه رمضان کنگره شان باشد و کلا ماه رمضان در کنگره حال و هوای دیگری دارد. عشق دیگری است و محبت تازه ای جاری میشود. در کنار هم مینشینیم و با هم همرنگ و هم غذا میشویم. ماه رمضان سوای سود های که برای جسم ما دارد که مواد سمی، اضافه بدن را بین میبرد. بعد ماه رمضان احساس سبکی خاصی داریم و تزکیه، پالایش و تعادل در ماه رمضان به خوبی میتوان انجام داد. چون انسان از یکسری مشغولیت های فکری و روانی دور میشویم و من فکر میکنم که تزکیه را خوب می توانیم در ماه رمضان انجام دهیم. تغییرات در بعد ماه مبارک رمضان ملموس است و این خیلی لذت بخش است. امیدوارم که در ماه مبارک رمضان در کنگره باشیم و خدمت کنیم.

شرکت در مسابقات ورزشی برای مسافران و همسفران چقدر مهم است؟

مسابقات در کنگره 60 اینگونه است که باخت در آن نیست یا می بریم و یا می آموزیم و اگر در روی این دو واژه تمرکز کنیم این دو واژه هم لذت بخش است. بردن لذت خاصی دارد و آموختن هم لذت خاصی دارد. دلیل اینکه اعضای که شرکت نمیکنند را واقعاً نمی دانند ولی اگر در روی این دو کلمه تفکر کنند، حتماً با لذت شرکت خواهند کرد. تیم ها برای آموزش بهتر به ورزش وارد میشوند، نه برای قهرمانی! البته اگر قهرمان هم شویم خیلی لذت خوبی دارد. هدف این هست که درو هم باشیم و چیزی یاد بگیریم. جابجایی انرژی انجام شود تا لذت کسب کنیم. هیچ موقع نگوییم که ما ضعیف هستیم و برنده نخواهیم شد. آقای مهندس در صحبت های شان می گویند که هیچ جا اینگونه نیست که 50 تا تیم والیبال و فوتبال داشته باشند. ابن همه مسابقات و بدون هیچ گونه حاشیه، مشکل و داستانی بازی ها انجام میشود. در کنگره 60 هیچ اتفاق حاشیه ای نداریم و ترسی نداشته باشند که چون ضعیف هستند، تیمی در مسابقات نداشته باشند. باید به این فکر کنیم که میبریم و یا می آموزیم و اینگونه تیم دادن برای مسابقات خیلی راحت خواهد شد. امیدوارم که روزی برسد که تعداد تیم ها خیلی، خیلی بیشتر باشد و بتوانیم مسابقات جذاب تری داشته باشیم.

سخن آخر:

خداوند را شکر می کنم که فرصت حضور و اذن ورود در کنگره 60 را به من داد. از آقای مهندس دژاکام و خانواده محترم شان تشکر میکنم که دید بسیار وسیعی نسبت به تمام مسائل و ورزش دارند. واقعاً مثل یک پدر مهربان به فکر تمام اعضا هستند و فکر ورزش، خوراک روحی، خوراک حسی و... هستند. از همه پیشکسوتان که در ورزش پارک طالقانی بودند و زحمات زیادی کشیدند. از تمام اعضای شورای ورزشی و دبیر محترم شورای آقای فراهانی، تشکر میکنم و انجام این همه فعالیت ورزشی بدون حاشیه بدلیل زحمات این عزیزان است. تشکر می کنم از راهنمای خودم که مرا با پارک طالقانی آشنا کرد و از ورزش کاران بودند. تشکر میکنم از گروه وبلاگ پارک طالقانی که تلاش میکنید که تمام مسابقات و فعالیت ورزشی را منتشر میکنند. با دیدن این همه فعالیت ورزشی است که همه مشتاق حضور در پارک هستند. از همه خدمتگزاران و ورزش بانان ورزشکاران پارک طالقانی هم تشکر میکنم.

 عکس: مسافر رضا جدیدی

تهیه گفتگو و تنظیم: مسافر توحید شکیبائی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اخبار و گزارشات، فعالیت های ورزشی در پارک طالقانی، خدمتگزاران پارک طالقانی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic