گفتگو با اعضای تیم کشتی کنگره 60
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 ساعت 23:26 | نوشته ‌شده به دست مسافر رضا جدیدی | ( نظرات )
گفتگوی عالی و پر از انرژی با اعضای تیم کشتی کنگره 60

بنام قدرت مطلق

سلام دوستان، فرشاد هستم یک مسافر

آنتی ایکس 5 گرم تریاک خوراکی، به روش DST با داروی OT  مدت 11 ماه سفر کردم به راهنمایی آقای حامد شمس در حال حاضر 4 سال و سه ماه است که آزاد و رها هستم و در ادامه سفر درمان نیکوتین انجام دادم به راهنمایی آقای حامد شمس و در حال حاضر 2 سال و 9 ماه هست که از بند سیگار آزاد و رها هستم.

از روزی که به کنگره آمدم، با پارک طالقانی و جمع ورزشی پارک طالقانی آشنا شدم. وقتی شروع به ورزش کردم سطح انرژی و آگاهی ام بالا رفت. در زمینه باستانی و کشتی و بدمینتون فعالیت دارم. هر کدام برایم سرشار از آموزش بوده است. ورزش کشتی روزهای پنچ شنبه از ساعت 2 الی 4 در باشگاه جهان پهلوان توفیق جهان بخت جنب استخر شهید شیرودی تشکیل میشود. کلیه علاقمندان میتوانند برای ورزش کشتی مراجعه کنند. فرق اساسی ورزش کشتی کنگره با ورزش در باشگاه های دیگر این است که در کنگره ما درک عمیقی از جهان بینی ورزشی داریم. همه به هم آموزش میدهیم و آموزش میگیریم. جمعه هم به پارک طالقانی می آییم و با روحیه خوبی ادامه میدهیم و هفته را با انرژی خوبی شروع می کنیم.

هدف ما از ورزش به عنوان مکمل درمان است تا بدن بتواند به باز سازی سیستم ایکس بپردازد.

سلام دوستان، مهران هستم یک مسافر

با سه سال تخریب وارد کنگره 60 شدم. آنتی ایکس شیره به مدت 10 ماه و 6 روز سفر کردم. به روش DST داروی درمان شربت OT به راهنمایی آقای هادی لژیون 15 آکادمی، رشته ورزشی کشتی و باستانی و در حال حاضر دو سال و 4 ماه است که آزاد و رها هستم.

تصور نمی کردم که بتوان در سن 33 سالگی دوباره به ورزش بپردازم. جهان بینی ما متفاوت با بیرون از کنگره هست. جهان بینی ورزشی به من آموخت که هیچ محدودیت سنی برای ورزش وجود ندارد. خیلی از مسائل در درون انسان است و در صور پنهان ما قرار دارد. قابلیت های پنهان ما در ورزش کنگره شکوفا می شود. خوشبختانه تمرین کشتی کنگره همراه با کلاس های جهان بینی و نوشتن سی دی ها هست که به سرپرستی پیشکسوتان کنگره هست و کمک میکند که هم توان جسمی را بالا ببریم و هم توان روحی و روانی خویش هم ارتقا ببخشیم. خدا را شکر با حمایت جناب آقای مهندس و کار دانی آقای نادر فراهانی تمرینات ما دوباره آغاز شد. انرژی در باشگاه کنگره 60 خیلی بالا است و همبستگی و برادری و برابری موج می زند. از مربیان  و راهنمایان لژیون کشتی کنگره 60 آقای کمیلی، آقا ناصر و آقا خسرو هم تشکر و قدردانی می کنم.

 

سلام دوستان، روح الله هستم مسافر

با تخریب بیش از 20 سال وارد کنگره شدم. آنتی ایکس مصرفی تریاک، شیره، قرص به مدت 11 ماه سفر کردم. به روش DST با داروی OT به راهنمایی آقای منوچهر اسلامی، ورزش در کنگره کشتی، باستانی و بدنسازی الان 2 سال و 8 ماه هست که از بند اعتیاد آزاد و رها هستم.

همیشه برای طول عمر آقای مهندس و خانواده بزرگوار شان دعا می کنم. ایشان بودند که این بستر را فراهم نمودند که پس از درمان به ورزش هم بپردازیم. ورزش کنگره انرژی بسیاری به آدم میدهد و امیدورام که امسال با انرژی زیاد و تلاش بسیار سرباز کنگره 60 باشم. امیدوارم که لیاقت حضور در تیم کنگره 60 را داشته باشم. از آقای فراهانی و آقای کمیلی هم بسیار تشکر میکنم که زحمات زیادی برای ما متحمل میشوند.

 

سلام دوستان، پیمان هستم مسافر

آنتی ایکس شیشه  مدت 11 ماه سفر کردم. روش درمان DST  و داروی درمان شربت OT راهنما آقای فراهانی، ورزش در کنگره کشتی مدت رهایی 4 سال و 6 ماه و در ادامه سفر سیگار می کنم. به روش DST  و با آدامس نیکوتین دار خوراکی به راهنمای آقای مهدی پارسا مدت 10 ماه سفر میکنم و در حال حاضر یک قطعه

 

فرق ورزش کنگره 60 با ورزش بیرون از کنگره، کشتی یک ورزش تک نفره و انفرادی است و هر کسی باید خودش آماده باشد. ولی در کنگره کشتی هم لژیون دارد، هم مربی دارد، هم راهنما و طبق متدد کنگره استفاده میشود. جهان بینی و آموزش گروهی داریم. میتوانیم از انرژی همدیگر استفاده کنیم و کمک هم باشیم. نتیجه بسیار بهتر و مطلوب تری هم خواهیم گرفت. باید قدر دان زحمات جناب آقای مهندس و مسولین ورزشی کنگره باشیم. عادت یک فرد مصرف کننده، طلب کار بودن از همه و دنیا هست ولی در کنگره ما تغییر میکنیم و قدر دان میشویم و برای هرگونه زحمت و لطف دیگران، باید قدر دان باشیم. از روش درمان و داروی OT و از راهنما و مرزبان و همه خدمتگزاران باید قدر دانی بکنیم.

سلام دوستان، علی هستم یک مسافر

تخریب 15 سال، آنتی ایکس شیشه و روزی 60 سی سی متادون، 11 ماه و 10 روز سفر کردم به روش DST با داروی OT به راهنمایی آقای نادر فراهانی ورزش در کنگره کشتی و 2 سال است که آزاد و رها هستم در ادامه سفر درمان نیکوتین هم داشتم به راهنمایی آقای فراهانی و 1 سال و 10 ماه هست که از بند سیگار هم آزاد و رها هستم.

از آنجایی که پول در جهان بیرون معادل انرژی در جهان درون می باشد. در کنگره به دنبال سطح انرژی بالا هستیم و وقتی سطح انرژی بالایی داریم، سر حال و قبراق هستیم. ورزش از ابزار هایی هست که ما می توانیم سطح انرژی خودمان را بالا ببریم. کشتی کنگره به بالا بردن سطح انرژی ما کمک شایانی میکند. سطح انرژی رابطه مستقیم با حس دارد. وقتی انرژی بالا باشد، حس هم بیدار میشود و ما میدانیم که حس، اولین قوه بکار گیری عقل است. پس با سطح انرژی به کار کرد بهتر و کارا تر عقل می رسیم. از زحمات نگهبان ورزش کنگره جناب آقای مهندس دژاکام و از نگهبان کشتی کنگره 60 آقای نادر فراهانی و همچنین مربیان عزیز و زحمت کش کشتی هم سپاسگزارم.

سلام دوستان، رمضان هستم یک مسافر

تخریب 10 سال، آنتی ایکس هروئین و متادون و 10 ماه سفر کردم به روش DST  با داروی OT به راهنمای آقای حسین کاشانی و ورزش در کنگره کشتی و باستانی و 31 ماه هست که آزاد و رها هستم.

ورزش در کنگره را با آشنایی ورزش جوانمردی و زورخانه ای " باستانی" شروع کردم. وقتی بچه های کشتی را می دیدم که صبح جمعه به باستانی می آیند و خیلی انرژی دارند. به کشتی علاقمند شدم. به کشتی کنگره رفتم و با مربیان و راهنمایان خوب، کشتی را یاد گرفتم. این حال خوب را مدیون تفکرات الهی کنگره 60 و شخص آقای مهندس هستیم. امیدوارم که همیشه خدمتگزار کنگره باشم و همیشه قدر دان باشیم و این قدر دانی هست که به قول آقای مهندس " شکر نعمت، نعمتت را افرون کند" قدر دانی هم به صورت مادی و معنوی باشد. باید همه بتوانیم الگوی مناسبی از تربیت کنگره باشیم و بکوشیم که هر روز افراد بیشتری جذب ورزش کنگره شود. از ایجنت محترم پارک طالقانی آقای نادر فراهانی و گروه وبلاگ نویسان پارک هم تشکر و قدر دانی می کنم.


تهیه گزارش و تایپ: مسافر توحیدمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic