گفتگو با دیده بان و نگهبان محترم رشته ورزشی والیبال مسافر آقای سعید نمکی
شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 05:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر رضا جدیدی | ( نظرات )
امروز در یک روز بسیار خوب و عالی در پارک طالقانی فینال رشته والیبال برگزار شد و با قهرمانی تیم نمایندگی ارتش به پایان رسید. ضمن عرض تبریک به دیده بان محترم جناب آقای مسافر سعید نمکی نگهبان ورزش والیبال و اعضای نمایندگی ارتش با ایشان به گفتگو نشستیم.

با سلام خدمت آقای سعید نمکی و ضمن عرض تشکر بابت وقتی که در اختیار بنده و وبلاگ پارک طالقانی قرار دادند، گفتگوی خودمان را با ایشان آغاز می نمائیم

لطفا" خودتان را به رسم کنگره 60 معرفی کنید.

سلام دوستان، سعید هستم یک مسافر

با 14 سال تخریب وارد کنگره شدم و آخرین آنتی ایکس کراک ،11 ماه سفر کردم به روش DSTو داروی درمان اپیوم با راهنمایی آقای رضا ترابخانی ،رشته ورزشی والیبال  و رهایی 12 سال و یک ماه و10 ماه سفر سیگار داشتم ،راهنما جناب آقای مهندس دژاکام و بمدت 5 سال است که رها شده ام.

چرا در پارک طالقانی این مقدار حس خوب و انرژی بالا وجود دارد؟

دلیل آن حرکت و عمل سالم و درستی است که از آموزشهای کنگره ، سرچشمه می گیرد و چون تمام آموزشهای کنگره دارای یک جهان بینی کاربردی است و با توجه به این مسئله مهم وقتی ما تحت درمان قرار می گیریم و مشکلات و مسائل خودمان را حل می کنیم و با جهان بینی کنگره وارد پارک میشویم مطمئنا حس و انرژی بسیار خوبی خواهیم داشت. و این کاملا" گویا است و تمام کسانی که از بیرون کنگره می آیند این نظم و دیسیپلین را می بینند بدان اذعان دارند و رقابت سالم و روند برگزاری مسابقات به ما نظم ،حس و حال خوبی می دهد.

در مراسم بسیار زیبای اهدای  مدال ،از کلمه " بیآموزیم " استفاده نمودید . این " بیاموزیم " در شکست یعنی چه؟

این یک واقعیت است که انسان در فراز و نشیب ها آموزش می بیند و یاد می گیرد و با حل مسائل درونی و بیرونی به یاد گیری و سپس به تکامل می رسد و پیشرفت می کند. وقتی یاد می گیرم و نقطه تحمل خودم را بالا می برم .پس وقتی برایم محرز باشد که داور مسابقه اشتباه نموده است و رای و نظر داور را قبول نمایم ، آنجاست که نقطه تحمل بنده بالا می رود و حتی هم تیمی بنده نسبت به بنده حرفی میزند یا حرکتی انجام میدهد من عکس العملی  انجام ندهم و بپذیرم. در برنامه ریزی مسابقات و زمان بندی مسابقات همیشه مسائل جدیدی هست و آموزش میگیریم. همیشه کیفیت مسابقات ما در هر دوره افزایش پیدا نموده و بهتر و بهتر می شود و دلیل آن این است که همه ما در حال آموزش هستیم و یاد می گیریم.

ورزش در ارتقاء صور آشکار و پنهان ما چه تاثیری دارد؟

در مثلث درمان و سه ضلع آن" جسم ،روان و جهان بینی" داریم و این سه باید همزمان با هم و متقارن رشد نمایند تا به درمان برسیم و این مورد مشخص می کند که ارتباط بین افکار و اندیشه و صور پنهان و صور آشکار ما را چگونه است.  هرچه قدر اطلاعات ، دانش و دانایی بهتر و بالاتری داشته باشیم، عملکرد بهتری داریم و هرچه که در درون من می گذرد در بیرون من هم اتفاق می افتد. وقتی درون دارای حس های خوبتر و بهتر و دیدگاه مثبتی باشد در عملکرد من تاثیر خواهد داشت و نمایان خواهد شد. برعکس این هم کاملا" صادق است وقتی درونم بهم ریخته و با افکار منفی است در صور آشکار من هم نمایان خواهد شد. قطعا" صور پنهان من چگونگی عملکرد من را تعیین خواهد نمود.

سفر سیگار به عنوان سفر مکمل در بحث درمان اعتیاد ، کنگره یاد می شود ،نظر شما چیست؟

بله، سفر DST درمان سیگار ، مکمل درمان اعتیاد به مواد مخدر است و هر کسی اعتیاد را درمان میکند ، زمانی به درمان واقعی و عالی میرسد که سیگار خودش را هم درمان کرده باشد . برایمان محرز شده که سیگار هم ضد ارزش است و به سیستم ایکس و جسم و روان ما آسیب می رساند و حتما" باید در صد انجام درمان سیگار باشیم تا پس از درمان مزه های بهتری را از زندگی احساس کنیم.

وقتی می توانیم از مواد مخدر یا سیگار بگذریم که یک چیز بهتری کسب نماییم. وقتی سیستم بیوشیمی و شبه افیونی سالم را بدست می آوریم ، می توانیم از مواد مخدر بگذریم. در سیگار هم همین طور است که مصرف نکردن سیگار از مصرف کردن سیگار بسیار لذت بخش تر است و به درمان و حال خوش می رسیم.

دستور جلسه هفتگی و سراسری کنگره 60 " درخت کاری" است . ضرورت و اهمیت "درخت کاری " را بیان نمایید.

جبران خسارت ما در کنگره از خودمان شروع می شود، سپس نسبت به خانواده و در ادامه نسبت به جامعه و محیط زیست باید جبران خسارت کنیم. هرچه به انسان بر میگردد، بازتاب اعمال خود انسان است. اگر فضای خوبی برای زندگی خودمان داریم این بازتاب اعمال و رفتار ماست. اگر آلودگی در شهر خودمان داریم این بازتاب رفتار و اعمال ساکنین آن شهر می باشد. وقتی خودمان را تصفیه و تزکیه می کنیم و از مواد مخدر و ضد ارزش ها خارج می شویم، لازم است که در حد توان به بازسازی محیط زیست خودمان اقدام نماییم . در اردو های درخت کاری خیلی انرژی هست و در ادامه عمل بسیار عالی و خوبی که کنگره 60 باب کرد ، مراقبت و آبیاری از درختان بود که بتوانیم به آیندگان انتقال دهیم . حس خوبی است که امیدوارم بتوانیم مثل همیشه پربار و با شکوه برگزار کنیم.

چرا " خدمت" ،حال آدمی را خوب می کند؟

این واقعیت است که یاد می گیریم و دانایی ما افزایش میابد. در حین خدمت پخته تر میشویم و آموزش میگیرم و به حال خوش می رسیم. با همین خدمت کردن خیلی از مسائل کوچک و بزرگ زندگی و مسائل درونی من حل شد و لذت میبرم و تا زمانی که این فرصت را داشته باشم با کمال میل و افتخار انجام خواهم داد و حتما" به نحو احسنت از آن استفاده خواهم کرد.

حس شما در رهایی افراد چیست؟ " رهایی امروز ، رهجوی شما را تبریک می گویم.

تمام این برنامه ریزی هایی که انجام میشود برای این است که یک نفر به درمان و رهایی برسد. سرچشمه آغاز احساس لذت ها و آرامش با هر رهایی است. و احساس اینکه در مجموعه ای هستی که یکی از مهمترین معضلات بشریت را حل میکند . این احساس همیشه تازه و نو است. مثل کاشتن یک نهال و درخت است که باید مراقبت کنیم تا به نتیجه و میوه برسد و همیشه لذت بخش است.

حرف آخر:

از جناب آقای مهندس و خانواده محترم شان و  تمام پیشکسوتان تشکر و قدردانی می کنم ، از خدمتگزاران تشکر می کنم. همه در یک فرصت طلائی زندگیمان قرار گرفته ایم، باید بتوانیم بهترین استفاده را ببریم.

از گروه وبلاگ نویسان پارک طالقانی هم تشکر می کنم.

عکس: مسافر رضا

تهیه و تنظیم گفتگو: مسافر توحید 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic